Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

«Шлях до ЄС» : Посібник для вчителя / [За заг. ред. С.Г. Мойсеєвої].

Друк
Створено: 07 грудня 2017 Перегляди: 983

Посібник для вчителя є складовою навчально-методичного комплексу «Шлях до ЄС» та логічним продовженням проекту «Занурення в ЄС: тренінг для шкільних вчителів», який профінансований виконавчим агентством з освіти, аудівізуалізації та культури і діє на підставі повноважень, делегованих Європейською комісією у рамках програми «Навчання впродовж життя» Жана Моне.

 Автори посібника пропонують навчальний матеріал із застосуванням інтерактивних форм навчання, методів і технік розвитку критичного мислення учнів відповідно до вікових та психологічних особливостей школярів.

Навчально-методичний комплекс у своєму складі має : програму «Шлях до ЄС» для учнів 10 (11) класу загальноосвітніх навчальних закладів, посібник для вчителя з розробками уроків та матеріалами для проведення позакласних заходів, електронний диск з матеріалами до уроків.

 

Запропонований матеріал може використовуватися як курс за вибором,  факультатив, під час організації позакласної роботи із учнями 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Вкладення:
Скачати цей файл (Шлях до ЄС-ПОСІБНИК.pdf)Шлях до ЄС-ПОСІБНИК.pdf[ ]1046 Kb
Авторські права 2024 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken