Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

Інтегративні завдання з природничих предметів у контексті історичних подій

Друк
Створено: 27 грудня 2023 Перегляди: 16

Автори-укладачі: Даниленко Любов Іванівна, методист біології та екології лабораторії природничо-математичних дисциплін; Шинкаренко Любов Олександрівна, вчитель.

Навчально-методичний посібник містить контекстні завдання природничого, мовно-літературного, мистецького та історичного змісту, спрямованих на розвиток в учнів уяви, критичного, креативного та інженерного мислення, розширення ерудиції, стимулювання пізнавальної активності.

Мета даного посібника: допомогти вчителю біології організувати освітній процес з використанням навчальних технологій STEM-освіти, зокрема інтеграції природничих предметів з історією, математикою, літературою, образотворчим мистецтвом, музикою та технологіями.

Навчально-методичний посібник призначений для вчителів біології і екології закладів загальної середньої освіти та учнів, які виявляють зацікавленість до природничої, математичної, громадянської та історичної, мовно-літературної, технологічної, мистецької освітніх галузей, мають підвищений інтерес до більш глибокого вивчення й розуміння природних обʼєктів, процесів і явищ.

Авторські права 2024 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken