Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

Нова українська школа. Тести з української мови 6 клас

Друк
Створено: 25 вересня 2023 Перегляди: 64

   Автор: Бондаренко Олена Андріївна, завідувач лабораторії-центру ЗНО та моніторингу якості освіти

   Тести з української мови для учнів 6 класу розроблено відповідно до вимог Державного стандарту базової середньої освіти (2020 р.) та Модельних навчальних програм для 5-6 класів (адаптаційний цикл) для закладів загальної середньої освіти, які рекомендовані Міністерством освіти і науки України (авт. Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.; Заболотний О.В. та ін.). До складу тестів входять різнорівневі, різноформатні тестові завдання, які охоплюють пізнавальну й текстову діяльність учнів. До тестів укладено й компетентнісно-орієнтовані завдання, які побудовано на основі інтегрованого матеріалу з використанням схем, малюнків, таблиць тощо.
   У змісті тестових завдань велику увагу приділено формуванню компетентного мовця, носія духовності, культури й традицій українського народу. Підвищувати активність та мотивацію учнів до пізнання допоможе база тестів, укладених у гугл форму в розділі «Тести» на сторінці інтернет-школи «Навчально-методичний супровід внутрішньої системи забезпечення якості освіти» https://monitoringck.com.ua/Систематичне використання тестів в комп’ютерному форматі під час оцінювання чи самооцінювання спонукатиме учнів до розвитку відповідальності в освітній діяльності та до бажання підвищити рівень навчальних досягнень. Матеріал збірника спрямований на надання допомоги педагогічним працівникам в організації проведення оцінювання чи самооцінювання сформованих компетентностей учнів з української мови під час різних форм навчання.
    Творча робота спрямована на допомогу вчителям закладів загальної середньої освіти, Центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

Авторські права 2024 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken