Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

Галина Савицька. Олімпіади з французької мови

Друк
Створено: 05 серпня 2020 Перегляди: 442

  Посібник «Олімпіади з французької мови (вимоги, завдання, ключі)» включає вимоги до завдань і критерії їх оцінювання, зразки завдань для кожного туру і кожного класу, а також ключі до завдань з читання і аудіювання. Тексти взяті із автентичних джерел: французьких методик аикладання французької мови (“Bien joué”, “Champion”, “Edito”, “Tendance”), французької преси (“Libération”, “Le Nouvel Observateur”, “Le Monde”, “Le Figaro”, “Voici” та ін.), сучасних французьких iнтернет-джерел (TV5Monde, 20minutes.fr, franceinfo.fr, 1jour1actu.com, monquotidien.fr) творів французьких письменників (Philipe Hérriat, Marcel Aymé, Jean-Yves Nau, Eugène Labiche etc).

Післятекстові завдання складені відповідно до вимог Положення про всеукраїнські олімпіади. Ці завдання спрямовані на  позаурочну діяльність учнів, пов’язану з самостійним читанням текстів, що містять незнайому лексику. 

Представлені матеріали допоможуть учням краще підготуватися до олімпіад різних рівнів, а також до участі у ЗНО з французької мови.

Вкладення:
Скачати цей файл (олімпіади з фр. мови.pdf)олімпіади з фр. мови.pdf[ ]186 Kb
Авторські права 2024 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken