Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

Т.Г.Пахомова, Г.І.Савицька. Організаційно – педагогічні умови використання комп’ютерних технологій при навчанні іншомовного спілкування.

Друк
Створено: 28 березня 2013 Перегляди: 1942

        У посібнику розглянуто основні напрямки досліджень з теорії і практики  використання новітніх технологій та проведення уроків з комп’ютерною підтримкою,  зазначено,  що важливим етапом у підготовці вчителя до уроку є підбір потрібних комп’ютерних програм і запропоновано перелік деяких із них. Розглядаються також переваги комп’ютерного навчання над традиційним. Авторами формулюється висновок, що для вчителя іноземної мови застосування комп’ютера – це багатоцільове вирішення проблеми уроку: вдосконалення навчального процесу, надання можливості дати більший обсяг інформації, розвиток активності учнів, індивідуалізація та диференціація навчання; урізноманітнення форм роботи, підвищення зацікавленості учнів темами, що вивчаються; розвиток самостійності та логічності мислення; контроль знань, умінь і навичок.

Вкладення:
Скачати цей файл (Організаційно-пед умови іншомовного-Пах.d.pdf)Організаційно-пед умови іншомовного-Пах.d.pdf[Організаційно – педагогічні умови]256 Kb
Авторські права 2024 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken