Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

Віртуальна академія зовнішнього незалежного оцінювання як одна із ключових форм компенсаторної освіти

Друк
Створено: 09 червня 2023 Перегляди: 158

  Автор: Ірина ТИЩЕНКО, методист відділу координації професійного розвитку працівників закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти.

  Дуже важливо навчити дитину вчитися, перейти від загального до конкретного, зробити усе можливе, аби здобувачі освіти надолужили прогалини у знаннях, які виникли через війну та пандемію. Тому, на думку методистів КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» однією із ключових форм допомоги здобувачам освіти у надолуженні втрачених знань і навичок має стати ВІРТУАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ (URL: https://cutt.ly/17Os4X5), яка пропонує матеріали про сучасні випробування із суспільно-гуманітарних та природничо-математичних предметів у системі освіти, що ґрунтуються на компетентнісному та особистісно орієнтованому підходах.

Метою академії є підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та державно-підсумкової атестації випускників мовно-літературної, історичної та математичної освітніх галузей.

   Завдання віртуальної академії:

  • формування вмінь та навичок конструктивно-творчої діяльності учнів у комплексному плануванні власної підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання;
  • застосування новітніх методів і прийомів для кращого сприйняття й запам’ятовування учнями матеріалу та з метою формування практичних умінь і навичок;
  • підтримка особистісного стилю навчально-пізнавальної діяльності кожного учня і надання допомоги у подоланні труднощів та освітніх прогалин;
  • формування мотивації до самонавчання, самовдосконалення, саморозвитку в процесі підготовки до атестаційних випробувань.

   У структуру ВІРТУАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ входить чотири факультети: «Українська мова та література»; «Математика»; «Історія України» та «Іноземна мова (англійська, німецька, французька)»

Авторські права 2024 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken