Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

Національно-патріотичне виховання в освітньому процесі: результати дослідження (аналітичні матеріали)

Друк
Створено: 10 січня 2023 Перегляди: 343

    Автори-укладачі:

Лісова Н. І., проректор із питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, доктор педагогічних наук
Бондаренко О.А., завідувач лабораторії-центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти
Гриценко О.М., Лобенко Н.М., Тетьора С.С., Федоренко Т.А., методисти лабораторії-центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

   Аналітичні матеріали посібника ґрунтуються на даних, отриманих за результатами анонімного онлайн-опитування учнів базової та старшої школи з метою дослідження стану впровадження національно-патріотичного виховання в освітній процес, сформованості національної свідомості та патріотизму в здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Черкаської області.

   На основі отриманих результатів організатори дослідження здійснили аналіз та сформулювали певні висновки, поради для поліпшення стану національно-патріотичного виховання учнівської молоді ЗЗСО регіону.

   Аналітичний матеріал спрямований на надання допомоги педагогічним працівникам щодо національно-патріотичного виховання учнів, формування національної свідомості громадянина України. Праця містить анкету та перелік нормативних документів для організації виховної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Вона стане в пригоді керівникам закладів загальної середньої освіти, Центрів професійного розвитку педагогічних працівників та працівникам органів управління освітою.

Авторські права 2024 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken