Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

С.Г. Мойсеєва. Шлях до ЄС: програма курсу за вибором для учнів 10 (11) класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Друк
Створено: 07 грудня 2017 Перегляди: 517

Запропонована навчальна програма «Шлях до ЄС» є логічним продовженням проекту «Занурення в ЄС: тренінг для шкільних вчителів», яка профінансована виконавчим агентством з освіти, аудіо візуалізації та культури і діє на підставі повноважень, делегованих Європейською комісією у рамках програми «Навчання впродовж життя» Жана Моне.

 Матеріал можна використовувати як інтегрований курс за вибором, а також як факультатив під час організації позакласної роботи із учнями 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Програма стане цінним додатком для використання у навчальних закладах із профільною географічною та правовою освітою.

Курс містить приклади теоретичних і практичних занять, метою яких є інформування учнівської молоді про діяльність ЄС та інші міжнародні організації, їх сучасні функції та пріоритети співпраці із Україною. Автори  програми пропонують навчальний матеріал із застосуванням інтерактивних форм навчання, методів і технік розвитку критичного мислення учнів відповідно до вікових та психологічних особливостей школярів

Вкладення:
Скачати цей файл (Шлях до ЄС-2.pdf)Шлях до ЄС-2.pdf[ ]287 Kb
Авторські права 2020 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken