Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

Діяльнісний підхід: родзинки від практикуючих педагогів НУШ. Базова школа

Друк
Створено: 09 січня 2023 Перегляди: 124

   Діяльнісний підхід: родзинки від практикуючих педагогів НУШ. Базова школа / Авторський колектив Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій на чолі з директором О. М. Вертипорох – Золотоноша, 2022. – 127 с.

     Сучасний урок у Новій українській школі – це насамперед урок, на якому створено реальні умови для інтелектуального, соціального, морального становлення особистості учня, що дозволяє досягти високих результатів у навчанні.

      Пріоритетним за таких умов навчання стає діяльнісний метод, коли дитина не отримує знання у готовому вигляді, а добуває їх самостійно в процесі власної навчально-пізнавальної діяльності.

     Кожен педагог має свої творчі родзинки – методи, форми роботи, вправи, які йому найбільше вдаються чи імпонують. Тож у представленому посібнику ми пропонуємо для ознайомлення найбільш цікаві, вдалі чи просто корисні знахідки учителів Золотоніської спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій відповідно до освітніх галузей та навчальних предметів нового Державного стандарту базової загальної освіти. Кожну вправу чи метод апробовано учнівсько-педагогічним колективом нашого закладу освіти і поставлено «Вподобайку». Адже це працює.

Авторські права 2024 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken