Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

Компетентнісний підхід у Новій українській школі: творчі напрацювання

Друк
Створено: 09 січня 2023 Перегляди: 135

   Компетентнісний підхід у Новій українській школі: творчі напрацювання / авторський колектив Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка, кер. В.В. Боченкова – Золотоноша, 2022. – 164с.

  

   Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області – експериментальна пілотна школа України з впровадження принципів НУШ, учасник регіонального  експерименту з упровадження цільової програми "Інноваційні школи Черкащини".

     Пріоритетним за таких умов навчання стає компетентнісний підхід при викладанні навчальних предметів з акцентом на практичне засвоєння учнями здобутих знань та уміння добувати їх самостійно, у процесі власної пізнавальної активності на уроках. Тож кожен учитель НУШ має свої творчі надбання, які апробовані та активно втілені на уроках.

     У посібнику презентовано фрагменти інноваційних підходів до викладання предметів освітніх галузей та  концепцію розвитку інноваційної експериментальної школи НУШ -  гімназії ім. С.Д. Скляренка, структурні моделі та досвід з організації освітнього простору.

Авторські права 2024 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken