Why choose bluehost hosting here is bluehost review that you have to read and inmotion reviews web hosting guide.

Головна сторінка

Друк
Категорія: Головна сторінка
Дата публікації
Автор: Super User Перегляди: 34932

Щиросердно вітаємо Вас в електронній бібліотеці методичної літератури, розробленої науково-педагогічним колективом Черкаського обласного інституту педагогічних працівників.

 Наша електронна бібліотека методичної літератури є відкритою бібліотекою і передбачає безкоштовний доступ читачів до науково-методичних видань з правом читати, завантажувати, копіювати, проводити пошук, посилатися на повнотекстові статті, тобто використовувати електронні видання із законною метою (із дотриманням авторських прав) без фінансових, юридичних і технічних перешкод.

 Сподіваємось, що пропоновані науково-педагогічним колективом Черкаського ОІПОПП електронні видання стануть у нагоді науковим та педагогічним працівникам не лише Черкащини, а й всім зацікавленим читачам інших областей України.

 Бажаємо Вам приємного і корисного читання. Свої побажання і зауваження, а також авторські видання для розміщення в нашій електронній бібліотеці просимо надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 З повагою, колектив авторів і упорядників електронних видань.

Авторські права 2018 © Електронна бібліотека. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.
Free Joomla 2.5 Templates,Joomla 2.5 Templates designed by College Jacken